OPERATOR MASZYN // 4.050 zł – 4.950 zł

Gi Group Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (bezpłatny transport)

Oferta:
• Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
• Wynagrodzenie od 4.050 zł – 4.950 zł brutto (podstawa + premia)
• Praca w systemie 4- brygadowym, 12- godzinne zmiany (2x dniówka, 2x nocka, 4 dni wolne)
• Benefity m.in. (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)
• Świadczenia socjalne („wczasy pod gruszą”, premie na Święta)
• Dofinansowanie do obiadów w kantynie pracowniczej
• Darmowy transport: m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia

Zadania:
• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego
• Praca z systemem komputerowym

Oczekiwania
• Doświadczenie w obsłudze maszyn
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Zdolności manualne

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.