Operator maszyn | 2-zmiany, umowa o pracę!

During Polska Sp. z o. o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Tychy ul. Strefowa

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych (mieszalniki, młyny, wytłaczarki, pakowarki)
- kontrolowanie przebiegu pracy maszyn
- współpraca z innymi Operatorami w celu zapewnienia ciągłości produkcji
- sporządzanie raportów produkcyjnych

Co możemy zaoferować?
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
-pracę od poniedziałku do piątku
-wynagrodzenie zasadnicze 3350 zł brutto
-premię frekwencyjną 600 zł brutto - co 2 miesiące
-premię za produktywność od 350 zł do 800 zł brutto w zależności od poziomu produktywności
-możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych (sobota 100%, niedziela 200%)
-możliwość zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wymagania

- dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00;14:00-22)
- chęci do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
- zaangażowania w wykonywanie obowiązków

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 4 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji