Operator maszyn - 16.50 zł/h brutto - Łódź Widzew

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Obsługa techniczna i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi: wtryskarki, linie montażowe, zgrzewarki, naklejarki itp.
  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu produktów, materiałów, opakowań w obszarze produkcji
  • Organizowanie pracy małych zespołów produkcyjnych
  • Nadzór nad pracą linii produkcyjnych
  • Raportowanie wyników

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i rozwijania umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość korzystania z dodatkowej opieki zdrowotnej, karty Multisport, oraz ubezpieczenia grupowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.