Opis stanowiska pracy

E&S Industry to polska spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektywnego przedsiębiorstwa produkującego chemię gospodarczą i kosmetyki we wschodniej części Europy. Miejscem funkcjonowania jest Zakład Produkcyjny przy ul. Krakowskiej 112-116 we Wrocławiu odkupiony od PZ Cussons, który od lat wytwarzał produkty zajmujące czołowe pozycje sprzedaży na rynku. To w miejscu z 90 letnią tradycją produkcji chemii E&S Industry rozpoczęło proces budowy silnego gracza rynkowego działającego przede wszystkim w sektorze marek własnych i produkcji kontraktowej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: OPERATOR MAGAZYNU

ZADANIA:
- przewóz towarów za pomocą wózka widłowego na terenie całego
zakładu,
- załadunek/wyładunek palet,
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy,
- przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

WYMAGANIA:
- uprawnienia na wózki widłowe,
- pozytywne nastawienie, zaangażowanie, rzetelność,
- gotowość do pracy na 3 zmiany,
- otwartość na rozwój własnych umiejętności,
- mile widziane prawo jazdy kat. T lub B + E.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i
kwalifikacji,
- umowę o pracę,
- dodatek za transport,
- system premiowy – miesięczna premia produkcyjna,
- dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej,
- darmowe produkty firmy raz na kwartał,
- dopłaty do świąt i wakacji, szkolenia,
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego w związku z
dynamicznym rozwojem firmy,
- karta multisport i prywatną opiekę medyczna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie