LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Magazynu

Miejsce pracy: Krapkowice, Steblów, Żywocice, Zdzieszowice, Gogolin, Malnia, Strzeleczki, Kędzierzyn-Koźle
Nr ref.: 0014214
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Obowiązki:

- przemieszczanie wyrobów w magazynie przy użyciu ręcznego, elektrycznego wózka paletowego oraz wózka widłowego,
- rozładunek i załadunek wyrobów, surowców i opakowań zgodnie z wystawioną dokumentacją - przy użyciu wózka widłowego,
- praca z terminalem,
- udział w inwentaryzacjach.

Oczekiwania:

Wymagania:

- uprawnienia na obsługę wózka widłowego,
- wykształcenie min. zawodowe,
- umiejętność pracy w zespole,
- sumienność przy wykonywaniu obowiązków oraz nastawienie na realizację celów,
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferta:

Oferujemy:

- umowę o pracę - zapewniana przez zakład,
- pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22),
- premie oraz dodatki do wynagrodzenia podstawowego,
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Krapkowice

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.