Operator magazynu - montaż i pakowanie

Gi Group Poland S.A.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż/pakowanie produktów aluminiowych oraz stalowych
  • Bieżąca współpraca z produkcją w zakresie dostępności elementów montażowych
  • Oznaczanie i etykietowanie wyrobów gotowych oraz półproduktów
  • Pobieranie półproduktów do procesu montażu/pakowania
  • Raportowanie stanu produkcyjnego w systemie SAP
  • Utrzymywanie porządku w obszarze pracy
  • Inwentaryzacja zapasów magazynowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie w pracy na magazynie i produkcji
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi UDT – mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – mile widziane

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4600-4800 zł brutto
  • Dodatkową premię frekwencyjną 200 zł brutto oraz premię uznaniową do 500 zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Atrakcyjny system benefitów: program Multisport, karty benefit, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, ,,wczasy pod gruszą'', kurs j. ang, bonusy przy okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.