Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Operator logistyki

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer ref. OLO/018/MRY

Zadania:

  • Realizowanie dziennych planów wysyłek i przyjęć materiałów zgodnie z procedurami sekcji spedycji, BHP i polityką jakości
  • Obsługa wewnętrznego systemu informatycznego w zakresie funkcji wysyłkowych i ewidencji towaru

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 3348 zł brutto (od kwietnia podwyżki na 3780 zł brutto)
  • Dodatek do brygadówki do 400 zł średnio po 3 miesiącach
  • Manpower Premium

Wymagania

Wymagania:

  • Preferowana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi wózków widłowych, w tym załadunku samochodów ciężarowych
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, dobrej organizacji pracy
  • Gotowość do pracy w systemie brygadowym

Manpower w Polsce od 2001 r. pomógł znaleźć pracę kilkudziesięciu tysiącom kandydatów.... Regularnie prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska dla firm z wielu branży w całym kraju.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja