Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator linii - stabilne zatrudnienie/wysokie premie

Miejsce pracy: Oborniki, Obrzycko, Szamotuły, Połajewo, Rogoźno, Murowana Goślina

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem. Dodatkowo gwarantujemy wysokie premie już podczas okresu próbnego. Możesz liczyć na bezpłatny transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny. Zależy nam na długofalowej współpracy i rozwoju pracowników, dlatego zapewniamy profesjonalne szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy i przejrzyste warunki zatrudnienia.

Oczekujemy:

wykształcenia zawodowego lub średniego i gotowości do pracy w systemie III zmianowym. Jeśli ponadto angażujesz się w powierzone obowiązki i wykonujesz je sumiennie – nie czekaj, dołącz do nas! Świetnie, jeśli posiadasz uprawnienia do obsługi suwnicy oraz wózka widłowego, ale nie jest to warunek konieczny.

Twoje obowiązki:

obsługa automatycznej linii produkcyjnej oraz kontrola przebiegu produkcji.

Kandydacie! Nie czekaj, daj się poznać! Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

503 075 956

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.