Valeo Thermal Systems - Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika
Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakład w Skawinie jest największym na świecie zakładem Grupy Valeo specjalizującym się w samochodowych wymiennikach ciepła. Obecnie największe w Polsce centrum R&D zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych Inżynierów, biorących udział w projektach dla wielu krajów z całego świata.

Operator Linii Spawania

Lokalizacja: Skawina, Kraków

Zakres obowiązków:

Manualne spawanie elementów aluminiowych zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy na linii produkcyjnej przy produkcji części samochodowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w manualnym spawaniu stopów aluminium – mile widziane;
  • Dokładność , sumienność;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4-brygadowym
  • Zorientowanie na rezultat i najwyższą jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym (3 miesiące) - umowa na czas nieokreślony;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + atrakcyjny comiesięczny system dodatków od 20 do 30% do wynagrodzenia podstawowego (dodatki za pracę w nocy, system 4- brygadowy, pracę w niedziele i święta oraz premia miesięczna);
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych dla pracownika i rodziny m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne;
  • Bezpłatny dojazd do pracy - busy pracownicze;
  • Dofinansowanie do posiłków w przyzakładowej stołówce pracowniczej;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Możliwość szybkiego awansu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.