Operator Linii Produkcyjnej

Gi Group Poland S.A.

Żary, lubuskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Żary
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż/demontaż kartridży,
  • praca przy stacjach kompletujących zestawy tonerów,

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • precyzyjność w pracy manualnej,
  • umiejętność współpracy w grupie,

CO OFERUJEMY?

  • na początek zatrudnienie przez Gi Group Poland,
  • wynagrodzenie podstawowe 3200 zł brutto/mies.
  • premie do 400 zł brutto na start,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 6-14, 14-22
  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy z lokalizacji: Lubsko-Jasień/ Przewóz/ Szprotawa-Żagań.
  • polecenia pracownicze- zyskaj 500 zł brutto,
  • Podwyżki stanowiskowe,
  • możliwość przejęcia pracownika do struktur własnych w firmie,
  • miejsce pracy: Żary.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.