Opis stanowiska pracy

Promotorzy Trading Sp. z o.o sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 20 lat. Naszymi sztandarowymi markami są VIVO, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Zippo i wiele innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszej fabryki (produkcja liquidów do e-papierosów) energicznego i operatywnego kandydata na stanowisko

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

miejsce pracy: ul. Marywilska, Warszawa

Obowiązki:

  • obsługa, ustawienie maszyn przy linii produkcyjnej
  • pakowanie produktów
  • ocena wizualna produktów

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • solidność i chęć do pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne.

Nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji - nauczymy Cię od podstaw pracy przy linii produkcyjnej.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w naszej firmie
  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany
  • świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym (ubezpieczenie pracownicze, prywatna opieka medyczna w Medicover)
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole, gdzie wspieramy indywidualne talenty
  • nieformalną kulturę organizacyjną
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę nad ciekawymi projektami
  • nowoczesny park maszynowy

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prezentacja firmy

Promotorzy Trading Sp. z o.o sp.k. działa na polskim rynku artykułów tyt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne