Operator linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sandomierz, świętokrzyskie

Miejsce pracy: Sandomierz

Numer ref. OLP/061/PHA

Zadania:

  • Kontrola jakości produktu
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Proste prace manualne na linii produkcyjnej do produkcji szyb samochodowych
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Oferta:

  • NOWE ATRAKCYJNE STAWKI + premie i dodatki
  • Pierwsza podwyżka już po 3 miesiącach
  • Rozpoczęcie pracy od zaraz
  • Umowa o pracę tymczasową z opcją zatrudnienia u Klienta w późniejszym okresie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży automotive
  • Dodatki za polecenie kandydatów do pracy
  • Gwarancja wypłaty na czas
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU oraz inne rabaty pracownicze)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym
  • Motywacja i chęci do pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Nie wymagamy doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt pod numerem 608-549-219.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials