Operator Linii Produkcyjnej

PURE ICE Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PURE ICE Sp. z o.o. to największa w Polsce firma produkująca lód w kostkach do celów spożywczych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obsługa wytwornic lodu
  • Obsługa automatycznej linii produkcyjnej
  • Obsługa automatycznej linii pakowania
  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z produkcją, raportowanie
  • utrzymywanie maszyn i urządzeń w odpowiednim stanie technicznym
  • dbałość o powierzone mienie
  • przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz wszelkich innych wprowadzonych na terenie zakładu

WYMAGANIA:

  • posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trójzmianowym oraz w weekendy
  • dokładność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju
  • PRACA W SYSTEMIE 3- ZMIANOWYM oraz w weekend - czas ciągły zmianowy
  • stałe wynagrodzenie, premia
  • ubezpieczenie medyczne
  • dodatek na dojazdy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

PURE ICE Sp. z o.o. to największa w Polsce firma produkująca lód w kostk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna