Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa maszyn produkcyjnych
- kontrola jakości gotowych wyrobów
- ścisła współpraca z działem magazynowania
- proste prace produkcyjne

CZEGO OCZEKUJEMY?

- dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym
- wykształcenia min. zawodowe
- piewszego doświadczenia w obsłudze maszyn

CO OFERUJEMY?

- umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy!
- pracę średnio 2 tygodnie w miesiącu w godzinach 6:00-18:00, 18.00-6:00,
- miesięczną premie!
- wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia - do 23 zł brutto/h
- pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie uczelni,
- dofinansowanie do posiłków,
Transport dofinansowany przez pracodawcę z:
Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin,
    Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś
- pełen dostęp do ciekawych szkoleń

Aplikuj - Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.