ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Niepołomice, Bochnia, Proszowice

Miejsce pracy: Niepołomice

Oferujemy:

  • Pracę w Niepołomicach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość związania się z firmą na stałe
  • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku, w godz. 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00 lub czterobrygadowym
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanepidowska
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub czterobrygadowym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Dokładność, sumienność, rzetelność

Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn
  • Kontrola jakości
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Bieżąca współpraca z działem magazynu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials