IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Operator Linii Produkcyjnej

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zadania / obowiązki:
• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (ustawianie i nadzór), tj. tubiarka, kartoniarka, saszetkarka, kremiarka.
• Stosowanie się do przepisów BHP i PPOŻ.
• Stosowanie się do poleceń przełożonego.
• Prowadzenie kontroli jakości produkowanych elementów.

Oczekiwania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
• Zaangażowanie, pracowitość, chęci do pracy.
• Dokładność i sumienność.

Firma oferuje:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą).
• Dobrą atmosferę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.