Operator linii produkcyjnej

WORK SERVICE S.A.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Dla swojego Klienta- NGK Ceramics- renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej.
Miejsce pracy: Gliwice (Strefa ekonomiczna)

Wymagania:
• doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej;
• wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
• sumienność, zdolności manualne, precyzja;
• spostrzegawczość;
• umiejętność pracy w grupie;
• umiejętność stosowania się do zasad;
• motywacja do pracy na produkcji;

Obowiązki:
• obsługa linii produkcyjnej i maszyn;
• stosowanie się do przepisów i norm;
• dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
• pracę w systemie III-zmianowym;
• pracę w miłej atmosferze;
• atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
• pakiet benefitów (kartę Multisport, opiekę medyczna);
• bezpłatny dojazd z Gliwic, Zabrza, Knurowa, Rudy Śląskiej, Bytomia, Świętochłowic.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.