ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze, Katowice, Knurów, Bytom, Ruda Śląska

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze (podstawa) 3450zł brutto (z dodatkiem zmianowym to 3650zł brutto!)
  • Dodatkowo premie regulaminowe, uznaniowe i absencyjne!
  • Praca tylko 15-16 dni w miesiącu!
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia - Biuro Manpower na terenie zakładu
  • Pakiet Manpower Premium (karta Multisport za jedyne 28zł, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego a także szereg zniżek u naszych partnerów)

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej, magazynie lub innych pracach fizycznych
  • Wykształcenia min. Zawodowego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym 2-zmianowym po 12 h (07.00-19.00 i 19.00- 07.00) - dzięki temu masz więcej dni wolnych w miesiącu

Zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Praca na linii produkcyjnej

Zainteresowany? Nie czekaj - Aplikuj

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. OPL/037/ZBA

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy