Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Gajków, Siechnice, Jelcz-Laskowice, Kamieniec Wrocławski

OBOWIĄZKI

  • obsługa linii produkcyjnej - kostka produkcyjna oraz brukowa
  • kontrola jakości wyrobów gotowych
  • obsługa wózka widłowego
  • nadzór nad procesem pakowania

WYMAGANIA

  • sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub spalinowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 17 zł/h brutto plus premie
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • uzyskanie cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.