ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Bytom, Zawiercie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie 3500zł brutto
  • Dodatek zmianowy (razem to aż 3700zł brutto!)
  • Dodatkowo premie uznaniowe i absencyjne
  • Praca tylko 15-16 dni w miesiącu. Połowę miesiąca będziesz mieć wolną!
  • Wsparcie konsultanta Manpower - Biuro Manpower na terenie zakładu!
  • Pakiet ManpowerGroup (karta Multisport za jedyne 28zł, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego i wiele innych zniżek)
  • Dojazd linią 237 pod sam zakład!
  • Poleć znajomego i zgarnij dodatkowe 500zł brutto!
  • Platformę do nauki języka angielskiego ETUTOR
  • Darmowy Transport Pracowniczy z okolicznych miejscowości!

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Gotowość do pracy zmianowej

Zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Praca na linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. OPL/097/ZBA

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials