Operator linii produkcyjnej

Gi Group Sp. z o.o.

Chmielów, podkarpackie

Miejsce pracy: Chmielów

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Zapewnienie ciągłości produkcji
• Dbałość o jakość produktów zgodnie z standardami Firmy

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy
• Wynagrodzenie godzinowe + wysokie premie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.