Operator linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brzeg, opolskie

Miejsce pracy: Brzeg

Wynagrodzenie od 3000 zł/mies.
Miejsce pracy: Skarbimierz-Osiedle

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie do 3600 zł brutto: podstawa rzędu 3000 zł brutto oraz dodatek zmianowy i premia za wyniki
  • 15 dni wolnych w miesiącu
  • Możliwość rozwoju (szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje)
  • Dwie przerwy w ciągu dnia pracy (15 min i 20 min)
  • Automat z przekąskami, codziennie świeże owoce, dostęp do kantyny
  • Paczki i spotkania okolicznościowe, bony podarunkowe
  • Karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Praca w przyjemnej, kameralnej i rodzinnej atmosferze

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Obsługa maszyn do ekstruzji oraz cięcia folii
  • Wstępna kontrola jakości wytworzonego produktu
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials