Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Operator linii produkcyjnej / Pracownik produkcji

Skawina (ok. Kraków, Myślenice, Wieliczka, Wadowice, Trzebinia), małopolskie

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma Vesuvius Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:
Operator linni produkcyjnej / Pracownik produkcji.

Praca w obszarze produkcji, polegająca na formowaniu, sortowaniu i pakowaniu wyrobów ogniotrwałych. W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa oferujemy stałą pracę.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie 3000zł brutto
  • 3400 zł brutto po okresie próbnym dla pracowników, którzy posiadają udokumentowane świadectwem pracy 5 letnie doświadczenie w pracy na produkcji,
  • benefity: karta multisport, opieka medyczna,
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje,
  • pakiety socjalne m.in. dofinansowanie do wczasów,
  • każdy pracownik otrzymuje gorący posiłek.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (wolne weekendy),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • lojalności oraz zaangażowania.

Poszukujemy pracowników, którzy szukają stałej stabilnej pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Firma Vesuvius Skawina Materiały Ogniotrwałe Sp. z o.o.
należy do grupy Vesuvius –... światowego lidera w produkcji, sprzedaży
i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki , materiałów ogniotrwałych i
systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 3.400,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji