OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ (NR REF.: PROD01_2020)

Sorimex Sp. z o.o. Sp. k.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0539

Obowiązki:

Opis stanowiska:
obsługa linii produkcyjnej elektrod EKG, m.in. ustawianie i monitorowanie parametrów pracy maszyn
bieżące usuwanie usterek i awarii
regulacja maszyn i urządzeń
wykonywanie czynności związanych z uruchamianiem i zatrzymywaniem maszyn
kontrola produkcji na każdym etapie procesu
wykonywanie testów i pomiarów końcowych
raportowanie wykonanej produkcji
Pracodawca oferuje:
stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji
proces wdrożenia do pracy
możliwość rozwoju zawodowego
atmosferę wsparcia i nastawienie na współpracę
niezbędne narzędzia pracy
pakiet medyczny i socjalny

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera - Ms Office

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: elektroniczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie techniczne: technik mechanik, mechatronik, elektronik lub elektryk doświadczenie w wykonywaniu prac z dziedziny mechaniki, automatyki, pneumatyki elektroniki lub elektryki umiejętność obsługi narzędzi, elektronarzędzi umiejętność czytania rysunku technicznego predyspozycje do pracy w grupie oraz koordynowania zadań grupy pracowników gotowość do pracy trzyzmianowej podstawowa znajomość MS Office

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: m.neumann-wolinska@sorimex.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Podając swoje dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych. Jednocześnie, aby wziąć udział w procesie rekrutacji, należy obowiązkowo dopisać w kierowanych do nas dokumentach aplikacyjnych następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez SORIMEX sp. z o.o. sp. k. w Toruniu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres nie dłuższy, niż jest to konieczne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 3 lat. Przypominamy, że każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@sorimex.pl Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwi nam skontaktowanie się z Tobą. O szczegółowych zasadach przetwarzania przez firmę SORIMEX Twoich danych osobowych oraz o przysługujących prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych, można dowiedzieć się więcej z naszej Polityki prywatności, którą znajdziesz na stronie internetowej www.sorimex.pl.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.sorimex.eu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy