Operator Linii Produkcyjnej- NGK Ceramics

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • realizowanie założeń produkcyjnych,
  • praca na linii produkcyjnej-obsługa maszyn,
  • stosowanie się do przepisów i norm,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • praca w systemie 3 zmianowym (06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dobre wynagrodzenie + premie,
  • pracę w zgranym zespole,
  • pakiet socjalny + nagrody pieniężne
  • bezpłatne dojazdy do pracy z Gliwic, Zabrza, Knurowa, Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Pyskowic, Tarnowskich Gór i Żor

 Wymagania:

  • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na produkcji, magazynie, lub innych pracach fizycznych
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków,
  • chęć podjęcia stałej pracy,
  • umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials