Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

Operator linii produkcyjnej-GPF

Bytom, śląskie

Work Service Express.

Opis stanowiska pracy

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta- NGK Ceramics- renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive,
poszukuje osób na stanowisko operatora linii produkcyjnej.

Miejsce pracy: Gliwice (Strefa ekonomiczna)

Obowiązki:

- obsługa linii produkcyjnej i maszyn;
- stosowanie się do przepisów i norm;
- dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania

Wymagania:

- roczne doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej;
- wykształcenie minimum średnie techniczne w zawodach technicznych;
- sumienność, zdolności manualne, precyzja;
- dyspozycyjność;
- spostrzegawczość;
- umiejętność pracy w grupie;
- umiejętność stosowania się do zasad;
- motywacja do pracy na produkcji;

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
- pracę w systemie II-zmianowym (docelowo w systemie III-zmianowym);
- pracę w miłej atmosferze;
- atrakcyjne wynagrodzenie+ premie;
- karta Multisport, opieka medyczna;
- Pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z Gliwic, Zabrza, Knurowa, Rudy Śląskiej, Bytomia, Świętochłowic.

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji