OPERATOR LINII PROD. Z OBSŁUGĄ WÓZKA WIDŁOWEGO

InterKadra Sp. z o.o.

Góra Kalwaria, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • obsługa wózka widłowego
  • kontrola ilościowa i jakościowa wyprodukowanych materiałów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi z bezpieczną wymianą butli gazowej
  • umiejętność obsługi wózków widłowych, poparta doświadczeniem
  • gotowość do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o Pracę podpisywaną z InterKadra
  • pracę na pełen etat, od pn. do pt.
  • pracę w systemie 2-zmianowym:
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premię

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.