ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator Linii/ Pomocnik Operatora/ Magazynier

Miejsce pracy: Wyszogród, Czerwińsk nad Wisłą, Nacpolsk

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 3 056 do 5 092 zł brutto)
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Darmowy transport (Sochocin, Płońsk, Siedlin, Skarżyn, Wróblewo, Zaborowo, Nacpolsk, Mała Wieś, Wyszogród, Czerwińsk)

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Chęć rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe z UDT

Zadania:

  • Odbiór gotowego wyrobu
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Praca przy maszynie - uruchamianie maszyny, podstawowa obsługa
  • Zgłaszanie problemów wynikajacych ze złej pracy maszyny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy