Operator linii oklinowania - bez doświadczenia - wysokie wynagrodzeni

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Obowiązki:
– Weryfikacja półproduktu podawanego do maszyny
–wizualna kontrola jakościowa
– Koordynowanie pracy linii produkcyjnej
– Realizacja planów produkcyjnych
– Przygotowanie maszyny i urządzeń do pracy zgodnie z planem produkcyjnym – przezbrajanie linii
produkcyjnej
– Ustawianie linii produkcyjnej pod produkcję konkretnego rodzaju profilu
– Okleinowanie profili w zgodzie z planami produkcyjnymi
– Przestrzeganie wartości firmy

Z naszej strony zapewniamy:
- umowę o pracę, po okresie próbnym przejście na umowę o pracę bezpośrednio do Firmy
- atrakcyjna stawka godzinowa
- dodatki z tytułu pracy w nocy
- płatne nadgodziny
- weekendy płatne 100%

Wymagamy:
- jedynie sprawności fizycznej oraz własnego dojazdu do Swarzędza
- mile widziane doświadczenie na produkcji

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji
za pośrednictwem portalu

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)

Telefonicznie pod numerem 790-790-446