ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator linii montażowej

Miejsce pracy: Żyrardów, Wiskitki, Mszczonów

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą - bez okresu próbnego
  • Stawka podstawowa od 17 zł/h brutto dla osób bez doświadczenia; do 21 zł/h brutto dla doświadczonych operatorów
  • Premia za obecność: 200 zł brutto/mies.
  • Premia za wyniki: 15% wynagrodzenia miesięcznego
  • Praca w systemie 4-brygadowym po 12 h lub 3 zmiany po 8 h - w zależności od działu
  • Bezpłatny autobus pracowniczy z Żyrardowa

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, jeśli takiego nie posiadasz to wszystkiego Cię nauczymy
  • Komunikatywność, chęć do nauki i rozwoju
  • Umiejętność obsługi maszyn, linii montażowych
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Dostarczanie komponentów do maszyny
  • Odbiór gotowego produktu z maszyny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy