Operator linii montażowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Prace manualne związane z obsługą linii produkcyjnej

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednie w firmie produkującej części samochodowe na podstawie umowy o pracę
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne oraz kwartalne
  • Wynagrodzenie miesięczne nawet do 5150 zł brutto/mies. (nie licząc premii kwartalnych)
  • Bogaty pakiet socjalny u Klienta (dofinansowanie wczasów pod gruszą, karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne za 1 zł, bony świąteczne)
  • Możliwy rozwój wewnątrz struktur firmy (m.in. na stanowisko Spawacz)
  • Bezpłatny transport na trasach: Nowa Sucha – Sochaczew – Teresin – Błonie; Mała Wieś – Wyszogród – Błonie; Nowy Dwór Mazowiecki – Błonie; Płońsk – Błonie; Płock – Błonie
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji

Kontakt: 604 054 523, 698 623 502
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy