Opis stanowiska pracy

OPERATOR LINII MONTAŻOWEJ
(Dywizja Electronics and Electrification)
(Błonie k Warszawy)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Wykonywanie czynności montażowych w procesie produkcyjnym
• Obsługę urządzeń mechanicznych wspomagających procesy produkcyjne
• Kontrolę działania urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych

Oferujemy:
• Udział w uruchomieniu nowej hali produkcyjnej Delphi w Błoniu (produkty elektroniczne)
• Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym
• Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
• Klimatyzowaną halę produkcyjną z dużymi oknami
• Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)
• Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu)
• Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny
• Dofinansowanie do karty Multisport
• Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU i Generali (dla dzieci pracowników)
• Rozwój oparty o ścieżkę rozwoju
• Opiekę merytoryczną doświadczonego teamu

Wymagania

Wymagania:
• Dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności; sprawność manualna
• Sumienność i zdyscyplinowanie
• Gotowość do pracy zmianowej
• Otwartość na nowinki technologiczne
• Chęć nauki w nowopowstającym zespole

Prezentacja firmy

Praktyka. Innowacje. Globalny zasięg. <br/>Od ponad wieku firma Delphi z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Inne