Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator linii formierskiej – praca w nowoczesnej odlewni

Miejsce pracy: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Sławków, Myszków, Zawiercie, Łazy, Poręba

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Kontrola wizualna odlewów oraz ich oczyszczanie
  • Wypełnianie planów produkcyjnych

Jedyne czego oczekujemy to:

  • Chęci i motywacji do pracy
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle ciężkim, na hucie lub w branży budowlanej

Dołącz do Nas a zyskasz:

  • Możliwość szybkiego przejścia pod firmę klienta
  • Pracę w Dąbrowie Górniczej z darmowym transportem!
  • Atrakcyjne premie - NAWET DO 1000 zł
  • DARMOWY TRANSPORT do pracy i z pracy (z okolic: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Jaworzna, Mysłowic, Olkusza, Sławkowa, Myszkowa, Koziegłów i wiele innych!)
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Ubezpieczenie PZU
  • Kartę sportową
  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • Pakiet poleceń - pracując z nami możesz polecać znajomych - nawet do 1500zł za osobę, która podejmie pracę!

ZADZWOŃ: 723 190 103
NAPISZ SMS: praca Dąbrowa - oddzwonimy
WYŚLIJ CV: dabrowa.gornicza@adecco.pl

Numer referencyjny: 2018/04/BRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.