Opis stanowiska pracy

Stawka: 500 euro netto/40h

Charakterystyka pracy i stanowiska:

  • Ustawianie lasera CNC.
  • Praca z laserem CNC TRUMPF.
  • Raportowanie przebiegu zmiany u kierownika zakładu.
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie.

Warunki Zatrudnienia/ co oferujemy:

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Atrakcyjne warunki finansowe - 500 euro netto/40h.
  • Zakwaterowanie - własny pokój z dostępem do Internetu.
  • Ubezpieczenie.
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia swoich kwalifikacji.
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.
  • Pracę na długi okres czasu.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania:

  • Doświadczenie na wyżej opisanym stanowisku.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Mile widziana umiejętność programowania i ustawiania maszyny na podstawie rysunku.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji