OPERATOR ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ - prace przy elektrowniach słonecznych

Euro Work

Polska, Holandia, Dania, Niemcy, Włochy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z siedzibą w Polsce, specjalizującej się w opracowywaniu i budowaniu wysokiej jakości elektrowni słonecznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ

Miejsce pracy: Polska, Holandia, Dania, Niemcy, Włochy
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na 36 miesięcy z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska
Zapewnienie bezpiecznego transportu materiału produkcyjnego lub związanego z nim wyposażenia z obszaru magazynowego. Zapewnienie rozładunku oraz bezpiecznego i uporządkowanego układania materiałów.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjne i wysokie warunki wynagrodzenia (w zależności od doświadczenia oraz umiejętności)
  • Pracę w międzynarodowej firmie z siedzibą w Polsce
  • Kontrakt na polskich warunkach oraz delegacje na projekty w innych krajach europejskich
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Przeciętnie 40 godzin pracy tygodniowo, z możliwością nadgodzin

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Posiadających doświadczenie w pracy jako operator ładowarki teleskopowej
  • Specjalistów posiadających uprawnienia do pracy na takich maszynach
  • Osób posiadających doświadczenie w pracy z konstrukcjami metalowymi i eksploatacji w terenie
  • Osób gotowych do wyjazdu na delegacje do innych krajów
  • Gotowych na pracę w terenie
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi sprzętu budowlanego (koparko-ładowarka, koparka kołowa, żuraw samochodowy itp.) będzie dużym atutem

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work <br/> <br/>Jesteśmy agencją pośred... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
36 miesięcy z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Zgodnie z ogłoszeniem
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi