Operator Ładowarki Kołowej

Masfalt Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MASFALT Sp. z o. o. - zajmujemy się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych najwyższej jakości. Jesteśmy dumni, że należymy do irlandzkiej grupy CRH, dzięki temu na bieżąco obserwujemy i wdrażamy nowe rozwiązania z naszej branży, a nasi pracownicy mogą rozwijać się w ramach międzynarodowej struktury grupy.

Aktualnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Operatora Ładowarki Kołowej

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Warszawie ul. Chełmżyńska

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się załadunkiem materiałów do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych oraz przyjęciami materiałów na magazyn kruszyw. Zakres obowiązków obejmować będzie również codzienną obsługę i kontrolę stanu technicznego użytkowanego urządzenia, prowadzenie dokumentacji z tym związanej, jak też zgłaszanie wszelkich usterek, awarii i uszkodzeń oraz udział w pracach porządkowych na terenie Zakładu.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe - kierunek mechaniczny lub elektryczny;
  • Uprawnienia do obsługi ładowarki jednonaczyniowej klasy I ;
  • Zdolności manualne;
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Dyspozycyjność, samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1k

Oferujemy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Na Twoje CV czekamy do dnia 30 kwietnia 2019r.

Prezentacja firmy

Firma MASFALT Sp. z o. o., należąca do międzynarodowego koncernu CRH, l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis