Operator ładowarki kołowej - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.

Amsterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy operatora ładowarki kołowej typu caterpillar 988.

Praca polega na załadunku i rozładunku węgla na statkach w porcie.

Nasz Klient oferuje:
- Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia,
-Stałe zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę,
-Pomoc w zakwaterowaniu,
-Ubezpieczenie,
-Transport do pracy.

Wymagania

Wymagania:

- uprawnienia i doświadczenie w operowaniu ładowarką kołową
- dobra znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

- Certyfikat VCA,
- Certyfikat CCV-B,
- Prawo jazdy kat. C,
- Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii lądowej i wodnej, rozbiórki oraz recyklingu.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości