Operator krawędziarki

GP People Sp. z o.o.

Ludwigslust, zagranica

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ludwigslust

Opis stanowiska:

  • obsługa krawędziarek Durma, sterowanie Cybelec (DNC880,  Modeva)
  • obróbka materiałów metalowych
  • opiekę nad narzędziami, maszynami i urządzeniami

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na krawędziarkach
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu
  • trzeźwość (codzienne badania alkomatem - osoby przyłapane wg prawa niemieckiego nie otrzymują ostatniego wynagrodzenia brutto)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 11,15 eur /h + 400 eur premii uznaniowej gdy nie ma zwrotów = 2500 eur brutto
  • miesięcznie (czyli orientacyjnie ok. 1700 eur przy 1 kl. podatkowej, lub 1900 eur przy 3 kl. podatkowej)
  • zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego w wymiarze pełnego etatu,
  • nadgodziny z dodatkiem 25 %
  • opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • płatny urlop
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • pomoc w uzyskaniu zasiłku rodzinnego i zasiłku na dzieci
  • zakwaterowanie na własną rękę w miejscowości Ludwigslust – pomagamy w znalezieniu kwatery, koszt ok. 250 eur
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych