Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Operator kotła
Miejsce pracy: miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowiska:
• Obsługa kotłów wraz z urządzeniami pomocniczymi
• Wykonywanie prac naprawczych, remontowych i konserwacyjnych, utrzymywanie kotłów, instalacji i urządzeń we właściwym stanie technicznym
• Utrzymywanie parametrów zgodnie z tabelami i programami pracy
• Czyszczenie powierzchni ogrzewalnych kotłów po stronie spalin i wodnej
Oferujemy:

• stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w ok. Lipska na pełny etat
• pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
wynagrodzenie składające się z podstawy ( 17,00 euro brutto/ h oraz dodatków (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta)
- opiekę polskiego koordynatora
Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- Możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,
zwrot kosztów za badania lekarskie oraz kartę EKUZ
zakwaterowanie oddalone od 4- 6 km od miejsca pracy
- możliwość dalszego rozwoju w firmie
• opiekę polskiego Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów
Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w tytule, , operator kotła”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• doświadczenie na podanym wyżej stanowisku
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
umiejętność obsługi programu SPS ( dodatkowy atut)

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna