Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/08/2018.

Operator koparko-ładowarki

Mlada Boleslav- Czechy, zagranica

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Głównym obowiązkiem na tym stanowisku jest obsługa koparki w pracach budowlanych

Oczekiwania:

* uprawnienia do obsługi koparki kat. I lub kat. II lub kat. III
* wysoka sparawność fizyczna
* znajomość języka czeskiego mile widziana

Oferujemy:

* stabilną zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie ok. 30 300 CZK czyli 5 tys zł netto miesięcznie
* darmowe zakwaterowanie
* w okresie zimowym darmowe obiady jako posiłki regeneracyjne
* pracę w polskiej firmie, która działa na terenie Czech od ponad 20 lat

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie jesteśmy jedną z dziesięciu największych agencji pracy w Polsce. Na rynku działamy już od 2006 roku oraz obecnie posiadamy 20 Centrów Rekrutacyjnych w całym kraju.

Zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie HR dla przedsiębiorstw na terenie całej Polski oraz w wielu krajach europejskich - głównie we Francji, Niemczech i Czechach. Rocznie przeprowadzamy setki złożonych procesów rekrutacyjnych oraz kierujemy do naszych Klientów kilkanaście tysięcy pracowników tymczasowych. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi partnerami, oferując dobrze płatne i bezpieczne oferty dla osób o różnych kwalifikacjach zawodowych. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak również osób na stanowiska niższego szczebla.

Możesz nam zaufać!
Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe. Posługujemy się Kodeksem Postępowania Etycznego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ). Jesteśmy również członkiem tej organizacji, a także należymy do SAO ( Sekcji Agencji Opieki). Posiadamy System Zarządzania Jakością oraz jesteśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności.

Z pewnością mamy dla Ciebie pracę!
Poszukujesz stałej pracy w kraju lub za granicą? A może jesteś studentem i chcesz sobie dorobić lub stawiasz swoje pierwsze kroki na rynku pracy? Z pewnością mamy dla Ciebie pracę! Sprawdź nasze aktualne oferty. Znajdziesz je w serwisie infoPraca oraz na stronie www.interkadra.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie