Operator Koparko-Ładowarki Jednonaczyniowej

EuropaJOB Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowiska:
• obsługa koparko-ładowarki
• załadunek, rozładunek aut ciężarowych (drewno)
• załadunek linii, taśm (drewno)
• wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami
• utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie
• natychmiastowe zgłaszanie ewentualnych awarii oraz problemów ze sprzętem

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawkę godzinową 11,50€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100€-300€) co miesiąc w zależności od wyników zakładu
• opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV
W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Wymagania

Wymagania:
• znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywny lub dobrym (warunek konieczny)
• silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy
• ważne uprawnienia na koparkę lub koparko-ładowarki
• doświadczenie na w/w stanowisku min pól roku
• pełna dyspozycyjność
• umiejętność pracy samodzielnej
• niezawodność i elastyczność

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji