Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Operator koparki
Miejsce pracy: miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowiska:

• obsługa-koparki  i chwytaków do drewna
załadunek, rozładunek różnych typów  aut ciężarowych (drewno)

• wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami / przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa podczas przewozu drewna
 • utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie

Oferujemy:

•  stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w ok. Lipska   na pełny etat
 • pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 wynagrodzenie składające się z podstawy    oraz dodatków (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta)
 - opiekę polskiego koordynatora

Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- Możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,

zwrot kosztów  za badania lekarskie  oraz kartę EKUZ

zakwaterowanie oddalone od 4- 6 km od miejsca pracy
 - możliwość dalszego rozwoju w firmie
 • opiekę polskiego Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą  podczas pobytu w Niemczech
 ̣̣ٜٜindywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV    z dopiskiem “Operator koparki ,   Niemcy”  kontakt telefoniczny

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• znajomość j. niemieckiego w stopniu  podstawowym  lub komunikatywnym  lub bez znajomości jez niemieckiego
• silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy
• ważne uprawnienia  polskie / mile widziane uprawnienia niemieckie/
• doświadczenie na w/w stanowisku min pól roku , najlepiej na tartaku przy rozładunku drzewa
• pełna dyspozycyjność
• umiejętność pracy samodzielnej
• niezawodność i elastyczność

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji