Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób posiadających doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem i obsługą koparki gąsienicowej.

Praca polega na wykonywaniu robót ziemnych związanych z montażem instalacji światłowodowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę na okres min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie: 14-16€/h + dodatek 6,3% (zależne od stopnia znajomości j. angielskiego)
  • Praca 8-10 godz dziennie, możliwość pracy w soboty – system banku godzin
  • START: kwiecień 2019

Barona pomaga w wyszukaniu i wynajęciu zakwaterowania, koszt 300 eur/miesiąc jest potrącany z wynagrodzenia,

Wymagania

Wymagania:

  • Min roczne doświadczenie zawodowe
  • Uprawnienia operatora koparki
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra kondycja fizyczna

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
13
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna