Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim

Ruben-Bau Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: Ruben-Bau Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec, wykonujących również inne prace fizyczne.

Zadania/ Zakres prac:

  • samodzielna obsługa koparki i dbałość o dobry stan techniczny,
  • wykonywanie wykopów pod fundamenty oraz innych ziemnych wykopów pod kanalizację czy światłowody,
  • komunikacja z pozostałymi pracownikami.

Oferujemy:

  • stałą i legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
  • opiekę biura.

Wymagania:

  • uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe
  • język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
  • min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • mile widziani kandydaci w wieku 25-55 lat,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • samodzielność i precyzja w działaniu,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów.