Opis stanowiska pracy

operator koparki i ładowarki z praktyką . atrakcyjna praca z wynagrodzeniem od 18,00 zł na godzinę na rękę plus premia uznaniowa za dobrą i efektywną pracę.
Umowa o pracę po miesięcznej próbie na umowę o pracę.
brak negatywnych nałogów, uczciwość i zaangażowanie w pracy, możliwość kursów dokształcających .

Wymagania

min. kat. III , staż pracy min. 1 rok w jednej firmie, zaangażowanie, sumienność, uczciwość, brak nałogów, koleżeńskość w pracy. Każdy operator jest także pracownikiem budowlanym w robotach budowlanych wykonywanych przez firmę.

Prezentacja firmy

Firma budowlana załozona w 1988 roku .<br/>Spółka z o.o. \" MINEX... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
18PLN - 23PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie