Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Operator koparki (koparko-ładowarki)

Mlada Boleslav, Czechy, zagranica

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Operator koparki (koparko ładowarki)

Numer referencyjny: OK/1117/CZ
Miejsce pracy: Mlada Boleslav, Czechy
Ilość wakatów: 5

Oferujemy:
stabilną zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie ok. 30 300 CZK czyli 5 tys zł netto miesięcznie
darmowe zakwaterowanie
w okresie zimowym darmowe obiady jako posiłki regeneracyjne
pracę w polskiej firmie, która działa na terenie Czech od ponad 20 lat

Wymagania

Wymagania:
uprawnienia do obsługi koparki kat. I lub kat. II lub kat. III
znajomość języka czeskiego mile widziana

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo