OPERATOR KOPARKI I ŁADOWARKI- PRACOWNIK FIZYCZNY

P. U. Hetman Sp. z o. o.

Nadarzyn, mazowieckie

P. U.  Hetman Sp. z o. o.

Firma komunalna z Nadarzyna, działająca na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego od 2000 roku.

Poszukuje osoby na stanowisko:

Od: P. U. Hetman Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora koparki i ładowarki lub koparko-ładowarki w naszej firmie będzie odpowiedzialna za:

  • Dbanie o stan techniczny sprzętu
  • Praca na placu i w hali przetwarzania odpadów polegająca na przewożeniu i przeładowywaniu odpadów.
  • Załadunki i rozładunki przyjeżdżających samochodów
  • Praca na ładowarkach 12 i 20 tonowych oraz koparkach z chwytakiem
  • Praca na koparko-ładowarce typu CASE

Wymagania:

  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji
  • min. 2 lata doświadczenia
  • sumienność, dokładność
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne orzeczenie psychologiczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • program MultiSport
  • ZFŚS
  • ubezpieczenie grupowe ( indywidualne )
  • przyjazna atmosfera pracy