Operator komórkowy - Konsultant telefoniczny-call center-wysokie prowizje!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 007442
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • obsługa połączeń telefonicznych w ruchu wychodzącym lub przychodzącym,
  • sprzedaż usług oraz przedłużanie umów klientów,
  • praca z wykorzystaniem nowoczesnych systemów teleinformatycznych przyjaznych dla użytkownika,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem.

Oczekiwania:

  • dobra dykcja,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • znajomość komputera,
  • zaangażowanie.

Oferta:

  • przejrzyste warunki wynagradzania (wynagrodzenie podstawowe  13 zł brutto/h + prowizja dla najlepszych sięgająca nawet do 5000 zł brutto/mc),
  • umowa zlecenie na okres 3 mc potem umowa o prace tymczasowa,
  • komfortowe warunki pracy w dogodnej lokalizacji w Łodzi,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pełen pakiet szkoleń,
  • atrakcyjny system motywacyjny w postaci nagród rzeczowych,
  • dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej (LUXMED) oraz karty MULTISPORT na preferencyjnych warunkach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.