Operator koła widokowego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref.: 0048285

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Operowanie maszyną (atrakcja turystyczna - koło widokowe)
  • Obsługa techniczna oraz konserwacja maszyny
  • Dbanie o bezpieczeństwo klientów
  • Wykonywanie bieżących napraw

Oczekiwania:

  • Obowiązkowo min. 1 rok doświadczenia technicznego (elektryczne, mechaniczne) lub konserwatora urządzeń (elektronarzędzi, maszyn)
  • Wykształcenie techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - przyda się w kontakcie z zagranicznymi turystami
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy i święta
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na wysokościach lub ukończony kurs alpinistyczny
  • Mile widziane dodatkowe umiejętności techniczne potwierdzone uprawieniami, a szczególnie: uprawnienia konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego, uprawnienia SEP, obsługa wózków widłowych i wciągarek

Oferta:

  • Umowa o pracę na lub możliwość samozatrudnienia na podstawie działalności gospodarczej
  • Niecodzienne i ciekawe miejsce pracy w centrum miasta
  • Stabilne zatrudnienie
  • Perspektywy rozwoju (kurs SEP, kurs alpinistyczny, szkolenia)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.