Operator koła widokowego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref.: 0036107

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

- operowanie urządzeniem

- obsługa techniczna oraz konserwacja obiektu

- dbanie o bezpieczeństwo techniczne obiektu i użytkowników

- wykonywanie bieżących napraw

Oczekiwania:

- obowiązkowe min. 2 letnie doświadczenie techniczne (elektryczne, mechaniczne) lub konserwatora urządzeń (elektronarzędzi, maszyn).

- wykształcenie techniczne

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy i święta

- mile widziane doświadczenie w pracy na wysokościach lub ukończony kurs alpinistyczny

- mile widziane dodatkowe umiejętności techniczne potwierdzone uprawnieniami, szczególnie: uprawnienia konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego, uprawnienia SEP, obsługa wózków widłowych i wciągarek.

Oferta:

- Umowa o prace z wynagrodzeniem dwuskładnikowym: gwarantowanej podstawy i premii

- Stabilne zatrudnienie

- Perspektywy rozwoju (kurs SEP, kurs alpinistyczny, szkolenia).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.